Yediiklim'de Yaz Okulu

Okullar yaz tatiline girdiğinde, Yediiklim Koleji'nde tatil keyfi programı başlıyor. Yaz okulu çalışmalarımızda yabancı dil dersleri sportif faaliyetler ve geziler yer alıyor.

İNGİLİZCE DERSLERİ

Programdaki dersler Yediiklim Koleji İngilizce Öğretmenleri ve Yabancı (Native) öğretmenlerimiz tarafından verilecektir. Öğrenciler program öncesi seviyelerine göre tespit edilmiş sınıflarda eğitim alacaklardır. İngilizce derslerimizde, öğrencilerimiz bol bol ingilizce konuşma aktivitelerine katılarak hem konuşma hemde anlama pratikleri yaparlar ve yabancı dil iletişim becerini geliştirirler. Yaz okulumuza gelen çocuklar hem eğitici programlar ile ingilizcelerini geliştirirler, hemde ders dışı aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirirler.
Yaz Okulu programımızda yoğun İngilizce derslerinin yanı sıra,

  • Zenginleştirilmiş ders dışı aktiviteler,
  • Şehir, iş yeri gezileri
  • Spor, sanat ve kültürel etkinlikler yer almaktadır.
 

SPORTİF FAALİYETLER

Yaz Okulumuzda öğrenciler, uzman eğitmenler rehberliğinde sportif ve eğlenceli faaliyetlerden oluşan programlarla yaz tatilinin tadını çıkarıyorlar. Hem eğitici hem de mutlu bir tatil yapan çocuklar; sportif becerilerini geliştirir, grup çalışmalarına katılır, kendilerini özgürce ifade eder, paylaşır ve yardımlaşırlar. Yediiklim Koleji öğrencilerini ve okulumuz dışından katılmak isteyen tüm öğrencileri, Yaz Okulu'muzun sunduğu bu renkli ve eğlenceli sürece katılmaya davet ediyoruz.

Ders programımız ve etkinliklerimiz görsellerde bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bilgi formumuzu doldurabilir veya 0266 244 88 88 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
BİLGİ FORMUMUZU DOLDURURSANIZ SİZE ULAŞACAĞIZ

Note: It looks like JavaScript is disabled in your browser. Some elements of this form may require JavaScript to work properly. If you have trouble submitting the form, try enabling JavaScript momentarily and resubmit. JavaScript settings are usually found in Browser Settings or Browser Developer menu.