Back

Yediiklim'de Yaz Okulu

Okullar yaz tatiline girdiğinde, Yediiklim Koleji'nde tatil keyfi programı başlıyor. Yaz okulu çalışmalarımızda yabancı dil dersleri sportif faaliyetler, geziler, okuma saati, eğlenceli matematik ve kulüp çalışmaları yer alıyor.

İNGİLİZCE DERSLERİ

İngilizce derslerimizde, öğrencilerimiz bol bol ingilizce konuşma aktivitelerine katılarak hem konuşma hemde anlama pratikleri yaparlar ve yabancı dil iletişim becerini geliştirirler.

 
OKUMA VE EĞLENCELİ MATEMATİK DERSLERİ

Her hafta yapılan düzenli okuma saati ve eğleceli matematik dersleri ile öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak ve matematik dersini sevdirmek amaçlanmıştır.

 
SPORTİF FAALİYETLER

Yaz okulumuzda öğrencilerimiz eğlenceli oyunlar ve sportif faliyetler ile mutlu bir tatil yapacaklar ve sportif becerilerini geliştirecekler. Her hafta yapılacak yüzme dersleri ile keyifli zaman geçirecekler.

 
DİĞER FAALİYETLER VE DERSLER

Satranç, akıl oyunları, robotik, drama, görsel sanatlar, müzik dersleri, ekolojik bahçe gibi alanlarında yapılacak faaliyetler ve dersler ile öğrencilerimiz yaz okulumuzda keyifli zaman geçirecekler.
Aynı zamanda, zenginleştirilmiş ders dışı aktiviteler ve, şehir, iş yeri, doğa gezileri ve piknikler ile ders programımız zenginleştirilecektir.

Yediiklim Koleji öğrencilerini ve okulumuz dışından katılmak isteyen tüm öğrencileri, Yaz Okulu'muzun sunduğu bu renkli ve eğlenceli sürece katılmaya davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için bilgi formumuzu doldurabilir veya 0555 167 77 90 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

BİLGİ FORMUMUZU DOLDURURSANIZ SİZE ULAŞACAĞIZ

Note: It looks like JavaScript is disabled in your browser. Some elements of this form may require JavaScript to work properly. If you have trouble submitting the form, try enabling JavaScript momentarily and resubmit. JavaScript settings are usually found in Browser Settings or Browser Developer menu.