Back

Yediiklim'de Dil Okulu

 İngilizce Dil Okulumuz, 7-14 yaş grubu öğrencilerin, İngilizce becerilerini geliştirebileceği, eğlenceli aktivitelerle zenginleştirilmiş yaz tatili döneminde yapılan bir dil okuludur. Programdaki dersler Yediiklim Koleji İngilizce Öğretmenleri ve Yabancı (Native) öğretmenlerimiz tarafından verilecektir. Öğrenciler program öncesi seviyelerine göre tespit edilmiş sınıflarda eğitim alacaklardır. İngilizce dil okulumuzda, öğrencilerimiz bol bol ingilizce konuşma aktivitelerine katılarak hem konuşma hemde anlama pratikleri yaparlar ve yabancı dil iletişim becerini geliştirirler. 

İngilizce Yaz Okulu programımızda yoğun İngilizce derslerinin yanı sıra,

  • Zenginleştirilmiş ders dışı aktiviteler,
  • Şehir, iş yeri gezileri
  • Spor, sanat ve kültürel etkinlikler yer almaktadır.

İngilizce yaz okulumuza gelen çocuklar Hem eğitici programlar ile ingilizcelerini geliştirirler, hemde ders dışı aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirirler. Yediiklim Koleji öğrencilerini ve okulumuz dışından katılmak isteyen tüm öğrencileri, İngilizce Dil Okulu'muzun sunduğu bu renkli ve eğlenceli sürece katılmaya davet ediyoruz.

Dil okulu programımız ve tarihlerimiz belli olduğunda bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
Programlarımız belli olduğunda size ulaşacağız.

Note: It looks like JavaScript is disabled in your browser. Some elements of this form may require JavaScript to work properly. If you have trouble submitting the form, try enabling JavaScript momentarily and resubmit. JavaScript settings are usually found in Browser Settings or Browser Developer menu.