Back

Yediiklim'de Yaz Spor Okulu

Okullar yaz tatiline girdiğinde, Yediiklim Koleji'nde tatil keyfi programı başlıyor. Yaz okulu çalışmalarımızda bir çok branş ve geziler yer alıyor.

Yaz Okulumuzda 5 - 14 yaş grubu çocuklar, uzman eğitmenler rehberliğinde sportif ve eğlenceli faaliyetlerden oluşan programlarla yaz tatilinin tadını çıkarıyorlar. Hem eğitici hem de mutlu bir tatil yapan çocuklar; sportif becerilerini geliştirir, grup çalışmalarına katılır, kendilerini özgürce ifade eder, paylaşır ve yardımlaşırlar. Yediiklim Koleji öğrencilerini ve okulumuz dışından katılmak isteyen tüm öğrencileri, Yaz Okulu'muzun sunduğu bu renkli ve eğlenceli sürece katılmaya davet ediyoruz.

ANA SINIFLARI YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ (3-6 YAŞ)

İngilizce, Değerler Eğitimi, Reggio Emilia ,Montessori ,Futbol ,Voleybol, Badminton, Basketbol, Yüzme, Cimnastik, Geleneksel Oyunlar, Bahçecilik

İLKOKUL VE ORTAOKUL YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ (7-14 YAŞ)

İngilizce, Değerler Eğitimi, Drama, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Su Topu, Badminton, Cimnastik, Atletizm, Yüzme, Masa Tenisi, Geleneksel ve Eğitsel Oyunlar, Geziler

Yaz okulu programımız ve tarihlerimiz belli olduğunda bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
Programlarımız belli olduğunda size ulaşacağız.

Note: It looks like JavaScript is disabled in your browser. Some elements of this form may require JavaScript to work properly. If you have trouble submitting the form, try enabling JavaScript momentarily and resubmit. JavaScript settings are usually found in Browser Settings or Browser Developer menu.